Farsangi mulatság és móka

További képek itt!

Hogy a farsangot méltóképpen megünnepeljük, február 8-án iskolánkban mulatsággal, tánccal és kézműves foglalkozással kedveskedtünk a leendő elsősöknek.

Rövid gyülekező után, a tanító nénik vezetésével a gyerekek megtekintették a 3.a osztály német nyelven előadott énekes táncát, majd a 4.b vicces farsangi jelnetét látva egyre jobb lett a hangulat. Ez után mindenki elkészíthette a saját álarcát. Született itt cica, tigris és medve, amit a gyerekek rögtön fel is avathattak, hiszen Józsa Péter tanár úr vezetésével, a nebulók egy táncot tanultak meg, angol nyelven. Ezt követően közösen elfogyasztottuk a pampuskát, amit iskolánk nagy szeretettel készített erre az alkalomra.

Amíg a gyerekek mulatoztak, a szülőket hasznos tanácsokkal és tudnivalókkal látta el a beiskolázással, iskolaérettséggel kapcsolatban Bartusné Major Ágnes, a jászberényi Nevelési és Pályaválasztási Tanácsadó gyógypedagógus-logopédusa.

Reméljük sikerült élményekben gazdag délutánt szerezni gyermeknek és szülőknek egyaránt!

Étkezés
Aktuális étlap
Kattints ide!
Bejárási rend
Eseménynaptár