„Járjad lábom ez, ez, ez.”

További képek itt!

Igazán jó hangulatban indult 2019. szeptember 23.-a iskolánk első évfolyamosai részére. Ezen a borús, hűvös őszi hétfő reggelen legkisebbjeink a Víz utcában, a Jászság Népi Együttes székházában kezdték a napot, ugyanis néptáncos tagtoborzót szerveztek nekik. Mindhárom első osztályunk tanulói részt vettek ezen a fergeteges hangulatú bemutató néptáncórán, és mint ahogyan azt a tánctanárok megállapították sok-sok igazi tanítványra tehetnek majd szert, ha sikerült a fiatalok kedvét felkelteni. Márpedig sikerült, hiszen a bemutatóóra végén jól elfáradtak diákjaink, de ez a kellemes fáradtság és a népzene ötvözete még mai napig beszédtéma iskolánk folyosóján.

Álljanak itt bizonyítékul a fényképek, amin ugyan a népzene hangja nem „jön át”, de ha tanítványainkra nézek, akkor azért lehet látni, hogy bizony-bizony szedik a lábaikat a tánc ütemére, ritmusára….

Kelemen Csilla

Étkezés
Aktuális étlap
Kattints ide!
Bejárási rend
Eseménynaptár